Všehochuť:)

Manamana!

7. listopadu 2006 v 18:08 | jajda
Ahoyk:) Dneska musím dělat referát z W.Scotta: Ivanhoe. Uff vůbec se mi do toho nechce, ale jinak to prostě nejde:P Tu knížku sem četla ve svých asi 10 letech a pamatuju si, že se mi moc líbila. Tak si ji přece přečtu znovu, ne? Jenže se tu vyskytla překážka...je to neuvěřitelně nudný! Nechápu, jak sem to dokázala přečíst celý :D Takže mi nezbývá nic jinýho, než prohledat net.
Jinak konečně sem dostala zpátky můj sloh a mám za jedna! Sem happy:) Paní učitelka mi napsala krátký komentář: "Zdá se mi to hodně zvláštní nápad, stylizovat se do zamilovaného (?!) H.P. Oceňuji ovšem liter. kvality textu (Působí to trochu podezřele...)" Asi nemohla uvěřit, že sem to napsala já:P Ani se jí nedivím, před prázdninama sem byla absolutní tele na psaní. Teď sem už jen maličký O:)
A proč se dnešní příspěvek menuje "Manamana?" Čtěte dále!

Fanart

30. října 2006 v 14:28 | jajda
Ahoyik:)
V sobotu byli v Ústí Skyline, takže sem tam nemohla chybět:) Byl to výbornej zážitek, a ikdyž mi přišla hudba na můj vkus trochu pomalá, ta atmosféra vás dostala do varu. Jenže dneska sem to tak trošku omarodila, takže mám čas na pár obrázků¨, většinou nesouvisející se slashem H/D. Ale stejnak se mi moc líbili, takže sem se rozhodla hodit je na blog. Pak taky pár doporučení na nějaký ty videa z Youtube. Snad se zalíbí:)

meme

25. září 2006 v 21:02 | jajda
Položte mi šest otázek, z nichž každá se bude týkat jednoho z bodů:
1. Přátelé
2. Sex
3. Hudba
4. Drogy
5. Láska
6. LiveJournal / můj blog
Nezáleží na tom, jak moc budou hrubé, sexuálně zaměřené či důvěrné. Poté tuto meme vložte na svůj LJ/blog, schválně na jaké otázky se kdo zeptá vás!
Převezmuto od Alion

Trefné :D

18. července 2006 v 17:42 | jajda
Tenhle "komiks" mě vcelku pobavil:) Paní Rowlingová asi není moc nadšená z toho, co fanoušci dělají z jejích postav:D No, má smůlu:) A autoři obrázku taky:P

Blaise Zabini

17. července 2006 v 21:21 | jajda
Tohle mě docela zaujalo...
VS.
 
 

Reklama