Oblíbené fanfiction

Zločin a trest by Ingrid

30. srpna 2006 v 15:04 | jajda
Přicházím opět s další mou oblíbenou ff. Za chvíli tu bude pořádná řádka oblíbených povídek, to abych je měla někde archivované, až je budu chtít znovu číst, a taky abych vás neochudila o zážitek ze skvělé četby.

Esprite by Estriel

28. srpna 2006 v 21:15 | jajda
Achjo, asi rozflákám monitor :-/ Nějak potřebuju vybít tu agresivitu. Právě napíšu na mě extra dlouhej článek, dám "Hned zveřejnit" a on si dovolí SMAZAT SE!!! Ááááááá... Takže znovu..
K netu se poslední dobou už moc nedostávám, snažím se užívat si poslední okamžiky prázdnin. Včera sem ale přišla v noci domů a měla sem hroznou chuť si přečíst nějakou velkou H/D romantiku:) Útočiště mi poskytla stránka Estriel's Shrine.

Potřetí by Real

26. července 2006 v 0:45 | jajda
Tak jsem opět zavítala na starý fan, který teď k mé nelibosti pár dní nešel, a narazím na povídku Potřetí od spisovatelky Real. Teda myslela sem si, že už ji mám přečtenou, jenže zjistila sem opak.

Emendatio opinio

25. července 2006 v 0:39 | jajda
Tak právě sem se vrátila ze své pravidelné návštěvě fanu a strašně mě potěšilo, kolik nových věcí tam za dnešek přidali. Narazila sem přitom na povídku od Sapphire s názvem Emendatio opinio. První kapitolku sem už měla přečtenou před časem, jenže dnes se objevila už třetí. Ta druhá mi nějak ušla, ale alespoň bylo dnes souvislejší čtení.
 
 

Reklama