Moje tvorba

Charakteristika

24. října 2006 v 20:21 | jajda
Ahoyik:) Na dnešek sme měli mít do školy charakteristiku čehokoliv. Nedokázala sem odolat a musela sem napsat něco ze světa HP. Tak třeba vás to zaujme, mě to psaní dokonce i bavilo. Vím, takových podobných tu už byla napsaná strašná spousta, jenže učitelce češtiny to asi přijde originální až až:D Tak jestli chcete zhodnotit můj výkon, alou do toho!:)

1. kapitola

16. září 2006 v 14:27 | jajda
Tak tady je i ta slíbená 1. kapitolka. Ty kapitoly budou asi dost krátký...prostě jak se mi bude chtít:) Zatím ještě nevím ani náhodou jak by se to celé mělo menovat, takže zatím to bude jenom v "mojí tvorbě". Tak hodnoťte, kritizujte, chvalte (no to asi ne no ale nevadí;) prostě cokoliv bych měla opravit nebo tak. Je to moje prvotina, takže zatím nezkušená;) Tak a alou do čtení! :)

Prolog

15. září 2006 v 19:07 | jajda
Uf. Takže nádech, výdech. Je to tady. Jajda se odvázala a přesvětčila díky vám, mé milé, ten prolog publikovat. Asi vám zatím nic moc neřekne. První, už trochu smysluplnější kapitolku, tu uvidíte za chvíli.
Jen pár faktů: Je to vlastně moje představa 7. dílu ...to znamená Brumbál už je pod drnem, Harry má rád Ginny, Draco je Smrtijed atd. Dále, půjde zde o slash. A hádejte jaký pár;) Jo, už je to tak. Harry/Draco forever! Ikdyž, zezačátku to nejspíš nebude ani trochu zřejmé. Já osobně ještě sama nevím, jak to bude vypadat:) Každopádně chci mnohokrát poděkovat drahé minime. Za všechno:)

Můj fanart

13. července 2006 v 11:29 | jajda
Uff... Tak sem se odhodlala hodit na blog i něco ze své tvorby. Je to první obrázek, s kterým sem jakž takž spokojená. Kreslila sem to včera večer tužkou a pak trošku upravila v grafických programech. Potřebuju nějaký nový program, tyhle co mám, jsou hrozně omezené:(
Sem nervózní, copak mi na to řeknete. Ale nešetřete negativy, alespoň budu vědět, co zlepšit:) Zatím Aloha:)
 
 

Reklama