Draco/Harry

Nový fanart část 2.

1. října 2006 v 13:33 | jajda
Ahojky:) Tak tu tak sedím v práci, největší nuda, tak sem si řekla, že hodim na blog těch pár dalších fanartů, co už mám uložené. Proto tu už letí k vám:) Enjoy!!

Nový fanart...a je ho celkem dost část 1.

14. září 2006 v 11:09 | jajda
Ahoj:) Snad vám moje dlouhodobá absence nevadila. Ikdyž, snad sem někdo ještě chodí O:) Házim sem další fanarty, mezi nimi najdete i ty "odvážnější" a pár avátárků. Nemohla sem si některé prostě odpustit, byly vážně rozkošné:)
Pak vám taky chci oznámit důležitou novinu! Ne, vdávat se opravdu ještě nebudu, ale začínám s písmenkováním :D Jo, jajda se vážně pomátla na nejvyšší možnou míru, sedla si k PC a začala tvořit. Mám zatím prolog a jakž takž první kapitolku. Dole je ohledně tohoto téma anketka, byla bych vděčná však vy víte za co:)

Comics H/D

3. září 2006 v 17:35 | jajda
Ne, už na to fakt kašlu, asi se rozbrečím :'( Hodinu tu smolím další článek a on se uloží jenom první odstavec! Bože nééé, stává se vám to taky? Tak teda můžu začít celý znova:
Ahoj lidi:) Dneska k vám letí skvělá várka comicsů. Ikdyž některé pro mě tak docela nepochopitelné, ale nevadí... Tak to dyžtak jajdy opožděnému mozečku vysvětlíte, co?:) Jinak úplně dole taková menší anketka, která se bude týkat mých dalších kroků při zveřejňování fanartu. Proto prosím hlasujte!

Fotomontáže

21. srpna 2006 v 23:10 | jajda
Ano, vím. Na začátku sem psala, že fotomontáží se u mě nedočkáte, ale jedna dívčina, co párkrát zabloudila na můj blog, se za ně přimluvila. Tak sem se odhodlala a pár obrázků našla. Jenže já prostě nemám ráda ten Danielův úsměv, ubec mi nepřijde přitažlivý. Takže tohle je pro tebe, Ceano.

Nějaký ten komiks:)

17. srpna 2006 v 13:35 | jajda
Takže teď k vám letí nějaký ten fanart i s písmenkováním, pro anglicky nemluvící bohužel nejspíš nesrozumitelný (já potřebovala slovník). Tak snad se vám líbí i něco takového:)

Z radosti:)

16. srpna 2006 v 17:24 | jajda
Dneska sem přijela z Prahy. Úžasný výlet za mou sestři se vydařil, většinu mých těžce vydělaných peněz už trčí kdesi v pražských pokladnách a já sem nejvíc happy z novýho trička:))) Tak se s vámi o tu radost podělím, opět Harry/Draco fanart. Snad se zalíbí:)

Nevydržela sem to, takže tu máte další H/D fanarty

14. srpna 2006 v 16:03 | jajda
Už mě to opět chytlo, takže dnešní den sem hledala a hledala a něco nového zase našla. Neuvěřitelné, kolik toho lze najít. Nejhezčí je ten první, co říkáte?:)

Po dlouhé době D/H fanart, jupí:)

13. srpna 2006 v 11:28 | jajda
Omlouvám se za dlouhodobou absenci, byla sem na dovče, předtím pořád v práci, a teď je konečně neděle a mám čas i sama pro sebe a pro svůj blog:) Vybrala sem fanart jen od jednoho autora(teda myslím si, že to asi je jenom jeden autor, nebo prostě všichni obdobně kreslí:)). Tenhle styl se mi zrovna moc líbí, tak zhodnoťte i vy. Enjoy!

Fanart Malfoy/Potter

17. července 2006 v 16:15 | jajda
Ahoj všichni:) Myslela sem si, že další fanarty stihnu hodit na blog ještě během pátku, ale bohužel sem se k tomu dostala až dnes. Jinak Malfoy/Potter sem napsala záměrně, protože dnes se objeví i nová tvář;) Přesvědčte se sami:)

Další H/D fanarty

13. července 2006 v 16:54 | jajda
Tak jajda opět brouzdala po internetu a našla pár dalších krásných obrázků se slashovou tématikou H/D. Tak snad tu objevíte i nějaký, který jste ještě neměli možnost nikde vidět. A teď už se jen kochejte:)

Fanarty od Speisy

2. července 2006 v 17:36 | jajda
Musím mnohokrát poděkovat skvělé holčině Speisy, díky které se má galerie rozrostla o další skvělé kousky. Je to jen malý zlomek toho, co můžete na jejím blogu nalézt. Vybrala jsem pouze ty, které mě zaujaly nejvíc.
----------------------------------------------------------------
>>>Pod obrázky ještě jedna malá anketa. Jestli máte čas, byla bych vděčná, kdybyste hlasovali.<<<

Další várka...

1. července 2006 v 14:11 | jajda
Tak jsem našla jednu skvělou stránečku, ze které jsem čerpala většinu dnešních obrázků. Jsou takové sentimentální, trochu jim chybí ta akce, ale stejně se mi moc líbí. Nejspíš tu potkáte i některé známé, ale opravdu nejsou zkopírované z žádného blogu, kolem kterých se pohybujeme. Prostě náhoda. Už to nebudu okecávat, podívejte se sami.

Fanarty od HPGirl

30. června 2006 v 20:20 | jajda
Přidávám další krásné slash fanarty Harry/Draco. Všechny díky patří HPGirl, neboť tyto obrázky jsou obšlehnuté z jejího skvělého blogu, na kterém jich je mnohem mnohem víc. Zde je jenom výběr těch, které lahodily mému oku nejvíce. Takže všechna práva a díky náleží naší skvělé HPGirl:)

Draco/Harry

30. června 2006 v 16:23 | jajda
Harry/Draco fanart.
Hlavní důvod k založení tohoto blogu. Rozhodla jsem se nedávat obrázky do Galerie, protože je hrozně nepraktické a zdlouhavé je otevírat atd.. Tadyk je první várka, kterou jsem sháněla přes den. Snad se budou líbit, vybírám totiž jen ty, co se mi opravdu líbí:). Fotky tu ale nehledejte...pro ty zrovna pochopení nemám.;)
 
 

Reklama