meme

25. září 2006 v 21:02 | jajda |  Všehochuť:)
Položte mi šest otázek, z nichž každá se bude týkat jednoho z bodů:
1. Přátelé
2. Sex
3. Hudba
4. Drogy
5. Láska
6. LiveJournal / můj blog
Nezáleží na tom, jak moc budou hrubé, sexuálně zaměřené či důvěrné. Poté tuto meme vložte na svůj LJ/blog, schválně na jaké otázky se kdo zeptá vás!
Převezmuto od Alion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alion Alion | 27. září 2006 v 21:06 | Reagovat

Tak jsem tu, abych Tě taky potrápila svými otázkami =) A připomínám, veškeré jsou myšleny v dobrém ;)

1. Jak moc Ti záleží na tom, co si o Tobě přátelé a celkově okolí myslí?

2. Co říkáš sexu na jednu noc? Pro potěšení? Nebo i pro peníze?

3. Je některý zpěvák (skladatel, textař, kytarista....), kterého bys mohla považovat za svůj "idol" (vážně nemyslím idol jako idlo, ale idol jako... eh, snad chápeš, jak to myslím)?

4. Byl někdo v Tvým okolí drogově závislý? Pokud ano, jak jsi to zvládala? Pokud ne, co bys v takové situaci dělala?

5. Dokážeš si ty sama představit harmonický vztah se ženou, založený na lásce?

6. Tvůj blog je o fanartu, obecněji o slashi. Co tě na tomto žánru tak láká? Díky čemu sis ho zamilovala? A pohlížíš díky slashi jinak na homosexualitu než dříve?

2 HPGirl HPGirl | E-mail | Web | 28. září 2006 v 19:38 | Reagovat

Ok, tak já ti položím pár otázek, ale neukamenuj mně, please.-)

1. Kdyby tě tvá kamarádka zradila, dokázala bys jí odpustit? Například, kdyby ti přebrala tvého přítele?

2.Jaký máš vztah k sexu? Myslíš si, že je vhodné, když některé dívky přicházejí o nevinnost v řekněme, v hodně nízkém věku?(nevěděla jsem, na co se mám zeptat)

3.Máš nějaký vyhraněný hudební styl, nebo posloucháš vyloženě jen to, co se ti líbí, ať už je to od kohokoliv a cokoliv?

4. Zkusila jsi někdy drogy? A pokud ne, jaký je na to tvůj názor? Proč myslíš, že to ti lidé, co fetují, začnou dělat?

5. Dokázala by sis představit vztah s o hodně starším mužem(například 10let) nebo naopak mladším chlapcem, než jsi ty?

6. Nechceš na svém blogu uveřejňovat i jiné slash páry? Nebo je to čistě jen D/H, případně L/H?

Uff, a mám to za sebou. Že mi to ale dalo zabrat, něco vymyslet:) I tak jsou to ale blbiny.-)

3 jajda jajda | 28. září 2006 v 20:58 | Reagovat

for Alion:

1.  Docela mi záleží na tom, co si myslí mí opravdový přátelé. Z okolí sem si vždycky dělala hroznou hlavu, aby si o mě nemysleli lidi něco špatnýho, ale zjistila sem, že to nemá absolutně cenu. Takže teď mi to je spíš šumák, důležití jsou přátelé, kteří věří mě.

2.Já osobně bych to asi nedokázala. Nejspíš mi v tom zatím brání můj věk a sem dost naivní, řekla bych:) Je možný, že za pár let to už bude jiné, ale každopádně nikoho za to neodsuzuju, ať si dělá kdo chce co chce, horší by to bylo už jako nevěra...

3.Jo, chápu:D Já nevím, nejspíš to bude Bob Marley:) Toho jednoduše obdivuju, to je legenda reggae a jamajský kultury a všeho co se mi líbí!:D + jeho početná rodinka je taky úžasná:)

4. V mém okolí...nevím jestli zrovna závislí, oni mi tvrdí, že to zvládají a že kdykoliv by chtěli tak přestanou. Snažím se jim to vymlouvat, protože cpát si do nosu omítku mi nepřijde jako zrovna nejlepší způsob zábavy.. Co bych dělala kdyby jo? Nejspíš bych zdekovala hodně přátel "dotyčného" a šli ho společně přemlouvat. A určitě bych ho v odvykání podržela.

5. 100% ano. Přijde mi to přirozené.

6. Vážně do teďka nevím, jaktože sem se do slashe tak zbláznila. První slash povídku, na kterou sem narazila byla nějaká jednorázovka, pár Draco/Ron. Moc se mi to nelíbilo, spíš ubec. Přišlo mi to nechutný. Jenže pak sem začala ani nevím proč číst Zločin a trest. Tam je vztah Harryho a Draca tak plný citů, tak nádherný! To mě moc okouzlilo. Ten kontrast, ta představa, že 2 muži dokázájí být na sebe něžní, prostě ráj pro mou duši:) A ano, určitě mi teď homosexualita přijde přirozenější, snad i roztomilá??:) Můj otec je dost proti tomu, v tomto duchu celá moje rodina vychovávána, takže sem byla hodně ovlivněná. Ff děkuju za otevření mých očí, vážně:)

4 jajda jajda | 28. září 2006 v 21:15 | Reagovat

for HPGirl: já sem jenom ráda, že někdo reaguje:)

1. Tohle by pro mne bylo asi hodně těžké.. viděla bych to jako obrovskou zradu. Ale odpustit bych nejspíš dokázala, kdyby to dělala opravdu z lásky. Kdyby jenom z rozmaru, vyškrábala bych ji oči:)

2. Zatím si myslím, že to je něco hodně intimního, šla bych do toho jedině s člověkekm, kterému bych mohla důvěřovat. Jenže jak už sem jednou říkala, za pár let k tomu můžu mít úplně stejný postoj:) A sexovat už od 13 mi přijde dost zbytečný. Není absolutně kam spěchat, můžeš si užívat dětství:)

3. Vyhraněný styl mám. A to jungle, dnb:) Kvůli téhle hudbě jezdím na akce, za žádnou jinou bych se nejspíš nikam nevydala. Ale jinak si poslechnu ráda dost rozdílnejch věcí. Podle nálady:)

4. Hihi tady si asi čekala zápornou odpověď:P Jo, zkusila sem "drogy". Akorát já to jako drogy neberu. Jít ven a dát si jointa je nádherná relaxace a uvolnění. Vyzkoušela sem ganju, lysohlávky, šalvěj. Určitě chci zkusit někdy v budoucnu trip. Nikdy ale nic více!! Nikdy pervitin, nikdy heroin. Vidím co to dělá z mých známých:( A proč to začnou dělat? Protože Mrs. Omítka jim pěkně zvyšuje ego. Ikdyž..každý má svůj důvod. Někdy to můžou být i ty problémy...

5. 10 let mi přijde hrozně moc. Vážně, to už si snad nemůžou ani rozumět... Ale asi bych si to představit dokázala. Znám pár kluků, kterým je klidně i kolem 30 a chovají se jak malý puberťáci:P

A s mladším? hmm... v tom nevidím problém:) ale když ti je "náct" tak to je docela dost znát. Pak to stejnak časem zjistíš:)

6.Ani nechci, protože já ani jiný páry nečtu:) Tohle je má malá úchylka até se držím hihi:D

To odpovídat už je snažší, to mi věř:) A mě to přišlo docela dost smysluplný, neboj:)

5 HPGirl HPGirl | E-mail | Web | 28. září 2006 v 21:52 | Reagovat

Přiznám se ti k strašlivé věci...začala jsem psát svoji první slashovou povídku!:)

6 jajda jajda | 29. září 2006 v 12:35 | Reagovat

HPGirl: to je výtečná zpráva!!:D To se mi moooc zamlouvá teda:) Už se na ní těším!!:)

7 HPGirl HPGirl | E-mail | Web | 29. září 2006 v 12:58 | Reagovat

Díky, já jsem ještě takhle moooc zvědavá, co z toho vlastně vyleze. Ale nečekej žádný tvrdý slash, ten to rozhodně nebude:)

8 Sapphirehp Sapphirehp | E-mail | 29. září 2006 v 16:41 | Reagovat

Ahojky jajdí,

tak jsem se po dlouhé době konečně dostala na internet a prohlédla si, co tu máš nového. Musím říct, že pokračuješ skvěle!!! Tak si to tu tak prohlížím a najednou první článek - Položte mi šest otázek - *připitomělý škleb*. Nakonec proč ne? Dobrý nápad...

1. Zradila jsi někdy své přátele? Popř. zradila bys někdy své přátele? (např. aby ti to k něčemu pomohlo - víš jak to myslím - poslední dobou se pořádně nedokážu vyjadřovat) Popř. využila bys někdy své přátele?

2. Byla bys ochotná kvůli své lásce provozovat sex, který nechceš?

3. Co si myslíš o skupině Tokio Hotel?

4. Vadilo by ti, kdyby tvá dcera/syn začali brát drogy? (tím narážím na to, že jsem v předešlých komentech četla, že jsi už drogy zkoušela/zkoušíš... tak jen, kdyby to brali asi v takové míře jako ty.

5. Věříš na lásku na celý život? (Musím se přiznat, že já osobně ne. Spíš to beru jako sympatie, soužití dvou lidí, myslím, že nic nemůže trvat věčně... prostě velká náklonnost a trvání toho vztahu.)

6. Kdy už nám konečně ukážeš své foto?

Díky za odpověď...

PS: tvá nová ff je to moc krásná... vím, že na to asi moc nejsi, ale byla bych opravdu ráda, kdybys psala dál. Určitě máš talent, chce to jen trochu pilovat... vlastně i trochu námahy, ale za ten výsledek to přece stojí, ne?

PSS: A protože už mě štvalo, že mají všichni ostatní blog, jeden si zakládám také... ale adresu ještě nepovím, dokud nebude v takovém, řekla bych, přijatelném stavu =D.

Měj se moc krásně...

9 jajda jajda | 29. září 2006 v 19:15 | Reagovat

HPGirl:to ale ubec nevadí...já miluju na povídkách ty okamžiky, kdy se ty boyové poprvé dostávají k sobě...aaahhh:)

10 jajda jajda | 29. září 2006 v 19:41 | Reagovat

Sapphire: sem ráda, že tě tu vidím:) Moc děkuju za pochvalu :))

1. Ne, opravdu ne. Mé pravé přátele nikdy. Ikdyž... dřív asem byla blbá a svou kamarádku trošku podkopávala. Jenže nakonec to dopadlo tak, že ona zradila mě...takže teď se snažím své přátele držet co nejvíc. A určitě je nevyužívám, spíš si někdy přijdu využívaná;)

2. Ne. Nevím co jiného k tomu říct:) Mě nikdo nedonutí do ničeho, co nechci:P

3. Máte pytlíky na zvracení??:D Hehe... Myslím si o nich to, že to sou dětičky bohatejch rodičů, ti jim zaplatili obrovskou reklamu a lidi letěj na to, co se pořád omílá v TV..  no prostě komerce jak prase:P

4. Hm..asi bych z toho nebyla moc nadšená:P Jenže já podporuju názor, že je určitě lepší hulit než chlastat ... Ale asi bych jim nechala volnou ruku, vim co já a moje dětství. že?!:)

5. Nevěřím, zatím sem k tomu neměla žádný podmět. A přijde mi to i dost zvrhlý hehe:D

6. oo má duše se stydí:) Nebojte, všechno jednou přijde;) potřebuju nějak vyzískat foťák a pak to nebude jen jedna, ale klidně i víc fotek:D

PS: No uvidíme uvidíme...spíš není ten čas bych řekla...O:)

PSS: jééé to musíš hned pak napsat!!:D A očekávej mých 6 záludných otázek na tebe:P

11 Sapphirehp Sapphirehp | E-mail | 29. září 2006 v 21:21 | Reagovat

jajda: =D

12 M.R.K.E.V. M.R.K.E.V. | 5. října 2006 v 22:33 | Reagovat

1. Jak dlouho trvá, než začneš někoho považovat za přítele? Jaká jsou kritéria při jejich výběru?

2. Co opravdu nejsi ochotna vyzkoušet?

3. Jak moc je pro tebe důležitá? Já třeba kdbych si měla vybrat jestli ztratím zrak nebo sluch, tak kvůli hudbě by to byl zrak. Jak jsi na tom ty?

4. Chodila by jsi z klukem, co bere? Tím nemyslím, takové ty light věcičky, ale doopravdy pravidelně šňupá, nebo si píchá. Dokázala by ses vůbec do někoho takového zamilovat?

5. Jaké slovo se ti jako první vybaví k slovu láska?

6. Je pro tebe důležité, jestli ho někdo čte, nebo ho tvoříš spíš pro sebe?

Hmm... no když to teď po sobě čtu, tak musím uznat, že jsou to podivné otázky... ale jsou to otázky, které mě napadaly jako první =)

13 jajda jajda | 6. října 2006 v 19:21 | Reagovat

M.R.K.E.V.:

1.Myslím si, že docela dlouho... tak 2 měsíce určitě. Ikdyž výjimky tu vždycky sou:)  Kritéria? No většinou to je kamarád už mého kamaráda...takže jedno z kritérií je to, aby se pohyboval ve stejné společnosti lidí jako já. Musí být prostě v pohodě a taky nesmí odsuzovat trávu:) Protože tím by odsuzoval i mě samotnou:P

2. Ohh anální sex mi přijde dost nechutnej...myslím tim u žen, blééé... pak asi sado maso taky nebude moc pro mě:D Ale tak experiment není ke škodě:)

3. Asi úplně nejvíc důležitá:) Miluju hudbu!!:D Život bez zraku si nedokážu představit...nejprve sem si řekla, že určitě radši sluch, jenže teď mi dochází, že bez hudby bych nemohla být... Takže sme na tom stejně, už nepochybuju:)

4. Tohle je hrozná představa....určitě jo, udokázala bych se do někoho takového zamilovat, ale nedokázala bych s ním být, kdyby tohle dělal. Chemii nesnáším! Snažila bych se ho z toho dostat a kdyby nechtěl, nebylo by jiná možnost než ho opustit... Jenže kdoví co bych dělala kdyby ta situace vážně nastala...

5. Áááá myslela sem si že vymyslím duchaplnější věcičku, ale první slovo bylo - milovat :)

6. No strašně ráda si čtu komentáře a kdybych tvořila blog, na který nikdo nechodí, asi bych s tim švihla... Fanarty si stejně skladuju všechny v kompu.. Ale udělá mi strašně moc radost, když někdo napíše, to mě žene dopředu:P

Na svém už máš taky pár otázek:)

14 M.R.K.E.V. M.R.K.E.V. | 7. října 2006 v 23:18 | Reagovat

Tak už jsem odpověděla... ale trochu pochybuju, jestli se na to chytne někdo další... jako u mě na blogu...

15 HPGirl HPGirl | E-mail | Web | 11. října 2006 v 20:51 | Reagovat

Tak už jsem to vložila i na svůj blog-můžeš mi oplatit moje otázky:)

16 jajda jajda | 14. října 2006 v 13:08 | Reagovat

HPGirl: Právě sem tě chtěla jít potrápit nějakými záludnými otázkami a koukám, tvůj blog nikde!:( Tak asi to vyjde až za týden, odjíždím totiž do Berlína;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama