Září 2006

meme

25. září 2006 v 21:02 | jajda |  Všehochuť:)
Položte mi šest otázek, z nichž každá se bude týkat jednoho z bodů:
1. Přátelé
2. Sex
3. Hudba
4. Drogy
5. Láska
6. LiveJournal / můj blog
Nezáleží na tom, jak moc budou hrubé, sexuálně zaměřené či důvěrné. Poté tuto meme vložte na svůj LJ/blog, schválně na jaké otázky se kdo zeptá vás!
Převezmuto od Alion

1. kapitola

16. září 2006 v 14:27 | jajda |  Moje tvorba
Tak tady je i ta slíbená 1. kapitolka. Ty kapitoly budou asi dost krátký...prostě jak se mi bude chtít:) Zatím ještě nevím ani náhodou jak by se to celé mělo menovat, takže zatím to bude jenom v "mojí tvorbě". Tak hodnoťte, kritizujte, chvalte (no to asi ne no ale nevadí;) prostě cokoliv bych měla opravit nebo tak. Je to moje prvotina, takže zatím nezkušená;) Tak a alou do čtení! :)

Prolog

15. září 2006 v 19:07 | jajda |  Moje tvorba
Uf. Takže nádech, výdech. Je to tady. Jajda se odvázala a přesvětčila díky vám, mé milé, ten prolog publikovat. Asi vám zatím nic moc neřekne. První, už trochu smysluplnější kapitolku, tu uvidíte za chvíli.
Jen pár faktů: Je to vlastně moje představa 7. dílu ...to znamená Brumbál už je pod drnem, Harry má rád Ginny, Draco je Smrtijed atd. Dále, půjde zde o slash. A hádejte jaký pár;) Jo, už je to tak. Harry/Draco forever! Ikdyž, zezačátku to nejspíš nebude ani trochu zřejmé. Já osobně ještě sama nevím, jak to bude vypadat:) Každopádně chci mnohokrát poděkovat drahé minime. Za všechno:)

Nový fanart...a je ho celkem dost část 1.

14. září 2006 v 11:09 | jajda |  Draco/Harry
Ahoj:) Snad vám moje dlouhodobá absence nevadila. Ikdyž, snad sem někdo ještě chodí O:) Házim sem další fanarty, mezi nimi najdete i ty "odvážnější" a pár avátárků. Nemohla sem si některé prostě odpustit, byly vážně rozkošné:)
Pak vám taky chci oznámit důležitou novinu! Ne, vdávat se opravdu ještě nebudu, ale začínám s písmenkováním :D Jo, jajda se vážně pomátla na nejvyšší možnou míru, sedla si k PC a začala tvořit. Mám zatím prolog a jakž takž první kapitolku. Dole je ohledně tohoto téma anketka, byla bych vděčná však vy víte za co:)

Comics H/D

3. září 2006 v 17:35 | jajda |  Draco/Harry
Ne, už na to fakt kašlu, asi se rozbrečím :'( Hodinu tu smolím další článek a on se uloží jenom první odstavec! Bože nééé, stává se vám to taky? Tak teda můžu začít celý znova:
Ahoj lidi:) Dneska k vám letí skvělá várka comicsů. Ikdyž některé pro mě tak docela nepochopitelné, ale nevadí... Tak to dyžtak jajdy opožděnému mozečku vysvětlíte, co?:) Jinak úplně dole taková menší anketka, která se bude týkat mých dalších kroků při zveřejňování fanartu. Proto prosím hlasujte!